roosa ruut

20 aastat kvaliteeti

Tene puitmajade tehases valmistame juba üle 20 aasta erinevaid puidust tooteid, millest populaarsemad on puidust majad, kuurid, aiamajad, suvemajad, kämpingud, palkmajad, lehtlad, aiapaviljonid, varjualused, kiiged, puitbrikett ning aiamööbel.

roosa ruut

Loome töökohti Eesti väikelinnas

Kogu tootevalikuga saad tutvuda siin veebis või külastades meid Läänemaal aadressil Lihula mnt 22b, sest TENE kogu tootmine asub Haapsalus. Nii toetame Eesti ettevõtlust ja loome töökohti imekaunis kuurortlinnas eksportides Eestis valmistatud kvaliteetseid tooteid üle kogu maailma. Täna töötab Tene Kaubanduses pea 100 inimest.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas osta Tene aiamaja?

Meie e-poes www.aiamajad.com on võimalik toode lisada ostukorvi ja valida endale sobiv makseviis. Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu, aga toodetele lisandub transpordi hind vastavalt täpsele tarneaadressile. Transpordi hinna kinnitab teiega pärast tellimuse saamist meie klienditeenindaja.

Kuidas on võimalik tasuda ostu eest?

Ostetud kaupade eest on võimalik tasuda:

  • ülekandega Tene arveldusarvele
  • pangalingiga (vali ikoonide seast endale sobiv pank)
  • krediitkaardiga
  • sularahas tehases Haapsalus (tehases puudub kaardimakse võimalus)
  • sularahas või kaardiga kauba üleandmisel (juhul kui kauba toob kohale tehase transport)

Kui kaua võtab aega TENE aiamaja tarne?

Kohe olemas tooteid näed vastava kategooria all. Tene aia- ja puitmajade tehases toodetud ja ametlikul kodulehel www.tene.ee olevad 28 mm ja 40 mm seinapaksusega aiamajad on enamasti laokaup. Kui toodet laos ei ole, täidetakse kliendi tellimus maksimaalselt kahe kuu jooksul alates raha laekumisest TENE arveldusarvele.

70 mm seinapaksusega maju toodab tehas alati vastavalt tellimusele ja tellimuse täitmise aeg on vahemikus 3-8 nädalat alates ettemaksu laekumist TENE arveldusarvele. Täpne tellimuse täitmise aeg lepitakse iga tellimuse puhul kokku personaalselt.

Kuidas toimub puit- ja aiamajade ning kümblustünnide tarne kliendini ja kuidas on tooted pakitud?

Tehases toodetud pakis puitmajad on pakitud ilmastikukindlasse kilesse, mis tagab, et maju on võimalik hoiustada välitingimustes.

Kümblustünni lisad on pakitud kaasa kümblustünni sisse ning kümblustünn koos kaanega on kiletatud, et kaitsta kümblustünni ilmastikutingimuste eest.

Kauba tarnimisel saame pakkuda erinevaid võimalusi:

  • klient tuleb ise tehasesse kaubale järele;
  • tellime transpordifirmalt transpordi objektile. Klient peab ise korraldama kauba mahalaadimise;
  • tehase kraanaauto toob majapaki, tehases valmis ehitatud maja või kümblustünni kokkulepitud aadressile ja kaup tõstetakse kraanaga maha.

NB! Transpordi hind sõltub täpsest toote tarne aadressist.

Kas müüdavad majad on viimistletud?

Kõik Tene tehases toodetud pakis majad on ilma igasuguse viimistluseta naturaalsel kujul. On väga oluline, et kohe peale maja paigaldamist kataks klient puitmaja uksed, aknad ja seinad nii seest kui väljast puidukaitse vahendiga, sest see tagab ja kindlustab ostetud majale oluliselt pikema eluea.

Kümblustünnid ja osad tehases valmis ehitatud tooted (näiteks ovaalsaun Forssa, Lohja) on väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Toodete kirjelduses on alati märge juhul, kui toodet on mingil viisil juba eelnevalt töödeldud. Kui märge puudub, on tegemist viimistlemata tootega.

Milline peaks olema vundament, millele maja paigaldatakse?

Aluspind peab olema sile. Maja pakiga on kaasas autoklaavis immutatud vundamendiprussid, mis peavad toetuma tugevale ja siledale vundamendile. Vundamendiks sobivad kõik maailmas kasutusel olevad vundamenditüübid, kruvivundament, betoonist plaadid või plokid, betoonist plaatvundament, lintvundament kiviparkett ja muu sarnane. Tähtis on, et kaasas olevad vundamendiprussid saaksid toetuda kindlale pinnale.